Dienos Archyvai: 2021 23 vasario

Parodos dalyviai – šeštokai. Smagu,kad nuostabios akimirkos su knyga užfiksuotos ne tik uždarose erdvėse,bet ir gamtoje.Karantino laikotarpis paskatino mėgautis žiemos malonumais. Dėkojame nuotraukų autoriams ir kviečiame ,,patiktukais“ balsuoti už patinkančias nuotraukas-paskatinkime jaunuosius kūrėjus ir skaitytojus.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Kalbos dienų renginių sąrašą papildo virtuali nuotraukų paroda ,,Skaitymo džiaugsmas“

Patirtinis mokymas. Matematika

Matematikos pamokų metu pakeliavę po erdvinių figūrų karalystę, 6a klasės mokiniai kibo į darbą – konstravo, statė, lipdė savo svajonių pilis.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Patirtinis mokymas. Matematika