5-8 klasių mokiniai paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną

Nuo 1999 metų Jungtinės Tautos vasario 21- ąją yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena. Sveikiname visus, o ypatingai tuos 5-8 klasių mokinius, kurie gimtąją lietuvių kalbą mokosi aukštesniuoju lygiu (įvertinimai 9 ir 10).
     Penktokus: Liuciją Gugytę, Aistę Židonytę, Domą Milaševičių, Kamilę Adomavičiūtę, Gabiją Gludkinaitę, Adrianą Masiliūnaitę, Pauliną Juknaitę, Luką Kazlauską, Aušrinę Pranckūnaitę, Gabrielę Sprindytę.
     Šeštokus: Gretą Karvelytę, Vilių Mikelevičių, Mindaugą Mikšionį, Kristupą Rėkų, Emilį Gintautą, Maksim Glušenkov, Godą Kulkovaitę, Igną Rakauską, Faustą Vaičiulėną, Agotą Žebrytę, Beną Kuchalskį, Deimantę Zelenauskaitę.
     Septintokus: Godą Barzdaitę, Gabiją Maldutytę, Kamilę Klebonaitę, Danielę Samulionytę, Gabiją Šakėnaitę,Upę Milinauskę, Miglę Leikutę.
     Aštuntokę Ūlą Dirdaitę.

Linkime, kad gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir širdyje.