Nuo 1999 metų Jungtinės Tautos vasario 21- ąją yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena. Sveikiname visus, o ypatingai tuos 5-8 klasių mokinius, kurie gimtąją lietuvių kalbą mokosi aukštesniuoju lygiu (įvertinimai 9 ir 10).
     Penktokus: Liuciją Gugytę, Aistę Židonytę, Domą Milaševičių, Kamilę Adomavičiūtę, Gabiją Gludkinaitę, Adrianą Masiliūnaitę, Pauliną Juknaitę, Luką Kazlauską, Aušrinę Pranckūnaitę, Gabrielę Sprindytę.
     Šeštokus: Gretą Karvelytę, Vilių Mikelevičių, Mindaugą Mikšionį, Kristupą Rėkų, Emilį Gintautą, Maksim Glušenkov, Godą Kulkovaitę, Igną Rakauską, Faustą Vaičiulėną, Agotą Žebrytę, Beną Kuchalskį, Deimantę Zelenauskaitę.
     Septintokus: Godą Barzdaitę, Gabiją Maldutytę, Kamilę Klebonaitę, Danielę Samulionytę, Gabiją Šakėnaitę,Upę Milinauskę, Miglę Leikutę.
     Aštuntokę Ūlą Dirdaitę.

Linkime, kad gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir širdyje.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.