Baseinas - Pasiekimai
2016-20117 m.m.A. Šidlauskui – pasaulio jaunimo čempiona
to aukso ir bronzos medaliai

 

   Singapūre vykusiame Pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Andrius Šidlauskas iškovojo aukso medalį 50 m rungtyje krūtine, nuotolį įveikęs per 27,99 sek. Pusfinalyje A. Šidlausko pasiektas rezultatas buvo 28,16 sek, o parengiamuosiuose plaukimuose – 28,12 sek.
   100 m rungtyje krūtine A. Šidlauskas pelnė bronzos medalį, nuotolį nuplaukęs per 1.01,26 sek. Pusfinalyje šį nuotolį jis įveikė per 1.00,83 sek, o parengiamuosiuose plaukimuose per 1.02,40.
Sveikiname pasaulio čempioną bei jo plaukimo mokytojas Iną Paipelienę ,Židrūnę Budrienę ir pirmąją mokytoją Jūratę Klimavičienę.Prezidentė pasveikino Europos žaidynių čempioną A. Šidlauską

 
 
   Aukso ir sidabro medalius Baku vykusiose Europos žaidynėse iškovojusį Andrių Šidlauską pasveikino ir padėkos raštu apdovanojo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentės padėkos taip pat buvo įteiktos jo trenerems Židrūnei Budrienei ir Inai Paipelienei bei masažuotojai Linai Katelytei.
   D. Grybauskaitė linkėjo sportininkams ir toliau išlaikyti kovotojo dvasią, aktyviai garsinti Lietuvos vardą.
   Aukso medalį A. Šidlauskas iškovojo 50 m krūtine rungtyje, o sidabro – 100 m krūtine rungtyje.

 
   „Žemynos“ plaukikai kovojo Pasaulio čempionate Kazanėje

 
 
   „Žemynos“ plaukikai Danas Rapšys ir Simonas Bilis varžėsi Kazanėje (Rusija) vykusiame Pasaulio čempionate. 
   Keturių plaukikų – D. Rapšio, anykštėno Giedriaus Titenio, kauniečio Tado Duškino ir buvusio „Žemynos“ auklėtinio, šiuo metu Plimute (Jungtinė Karalystė) besitreniruojančio M. Sadausko – komanda plaukimo estafetėje (4 kartai po 100 m) užėmė 12 vietą ir pateko į Rio de Žaneire (Brazilija) vyksiančias vasaros olimpines žaidynes.
   D. Rapšys taip pat varžėsi 200 m nugara rungtyje, kur užėmė 19 vietą, ir 100 m nugara rungtyje, kur užėmė 28 vietą.
   S. Bilis 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje užėmė 20 vietą.
   Linkime plaukikams sėkmės tolimesnėse varžybose!
 

Europos žaidynėse A. Šidlauskas iškovojo aukso ir sidabro medalius

  

   Baku vykusiose Europos žaidynėse Andrius Šidlauskas 50 m krūtine rungtyje iškovojo aukso medalį, nuotolį įveikęs per 27,81 sek. Pusfinalyje jo pasiektas rezultatas buvo 27,75 sek, o parengiamuosiuose plaukimuose – 28,05 sek.
   100 m krūtine rungtyje A. Šidlauskas pelnė sidabro medalį – nuotolį nuplaukė per 1.01,42 sek. Pusfinalyje jis demonstravo 1.00,99 sek, o parengiamuosiuose plaukimuose – 1.02,26 sek rezultatą.Eiti į puslapį   <<        >>  
Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.