Monday 09 April 2018
Mokyklos bendruomenės narių dėmesiui! Spausdinti

Nuo š. m. kovo 15 iki 26 dienos mokykloje vyko dailyraščio konkursas, skirtas Lietuvos valstybės 100-ečiui. Konkurse dalyvavo 26 mokiniai iš 5-8 klasių. Pirmiausia jie perėjo griežtą lietuvių kalbos mokytojų atranką ir tik tada mokinių raštų pavyzdžiai buvo pateikti visų mokyklos bendruomenės narių vertinimui.

Vertinant raštą, buvo rekomenduojama atsižvelgti į aiškumą, tolygumą, estetiką ir žodžių taisyklingumą.Balsadėžė buvo atrakinta matant 7b klasės mokiniams.Trys 7b klasės mergaitės suskaičiavo balsus. Vėliau lietuvių kalbos mokytojos dar kartą peržiūrėjo raštų pavyzdžius. Balsai pasiskirstė taip:
1 vieta- 118 balsų Greta Kraujalytė 8c kl.

2 vieta- 116 balsų Aurėja Venslavičiūtė 7b kl.
3 vieta-112 balsų ( tokį pat balsų skaičių surinko du raštai):

Kamilė Ribikauskaitė 7a kl. ir Kamilė Makajoraitė 5b kl.

Sveikiname dailyraščio konkurso nugalėtojas ir linkime dailiu raštu džiuginti ne tik lietuvių kalbos mokytojas, bet ir visus savo gyvenimo kelyje sutiktus žmones.
Nuoširdžiai dėkojame visiems rašiusiems. Lauksime konkurse kitais metais!

Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Liorančienė

Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti mane

[ ]

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.