Pirmadienis 04 gruodžio 2017
„Žemynos“ komanda užėmė II vietą Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybėse Spausdinti

Kauno plaukimo mokyklos baseine „Vilija“ dvi dienas vyko Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybės.Varžybos pasižymėjo dalyvių ir komandų gausa - virš 300 dalyvių ir 35 komandos. „Žemynos“ plaukikų komanda, nors ir ne pačios stipriausios sudėties (susirgo 1 sportininkas), iškovojo antrą komandinę vietą ir į namus grįžo su taure. Asmeninėje įskaitoje net keturis aukso medalius laimėjo Ieva Vilimaitė (100 l/st, 100 kompl. pl., 100 nugara, 200 l/st). Rokas Jazdauskas buvo nepralenkiamas 100 krūtine, 50 peteliške ir 100 kmpl.pl. nuotoliuose. Matas Činga laimėjo aukso medalį plaukdamas 200 l/st nuotolį, o Adomas Gatulis pasipuošė bronzos medaliu 100 krūtine nuotolyje. Estafetiniuose plaukimuose mūsų komandos atstovai kovėsi negailėdami jėgų ir iškovojo net šešis medalius. Estafetiniuose plaukimuose prizininkais tapo Rokas Jazdauskas, Matas Činga, Adomas Gatulis, Kristupas Trepočka, Ieva Vilimaitė, Morta Kulikauskaitė, Austė Backevičiūtė, Vytė Gelažytė, Viltė Matiukaitė. Ieva Vilimaitė buvo pripažinta geriausia varžybų plaukike mergaičių tarpe, o Rokas Jazdauskas-antras tarp berniukų.