Wednesday 10 October 2018
REIKALINGAS SOCIALIN IS PEDAGOGAS Spausdinti

Monday 02 July 2018
Kaip sukurti Vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą Spausdinti

Monday 22 October 2018
Sintezatoriaus galimybės mokinius maloniai nustebino Spausdinti

     Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, meno vadovė Edita Jurgėlienė siekia, kad muzikos pamokos mokykloje vaikams išliktų kaip žavios ir malonios gyvenimo akimirkos, dėl kurių niekada neprarandama paslaptinga muzikos trauka. Ji skatina vaikų muzikinį aktyvumą bei kūrybingumą, plečia jų domėjimąsi muzika ir jos suvokimo galimybėmis. Jos netradicinės pamokos padeda mokiniams pamilti muziką.
     Viena iš tokių netradicinių muzikos pamokų „Žemynos“ progimnazijoje vyko š. m. spalio 19 dieną. Pamoką trečiokams tema „Sintezatorius, jo galimybės“ mokytojos Editos pakviesti vedė Panevėžio muzikos mokyklos sintezatoriaus klasės mokytojai Vaclovas Sikorskis ir Virgilijus Tichanavičius su savo mokiniais. Kūrybingai, įtaigiai muzikos mokyklos mokytojai supažindino trečiokus su sintezatoriumi, jo galimybėmis, o jaunieji atlikėjai pagrojo po du kūrinius.
     Sintezatoriumi išgaunama skambesių įvairovė, juo atliekamos muzikos efektai sužavėjo mokinukus. Mažieji klausytojai svečius apipylė įvairiausiais klausimais, kurie parodė, kad sintezatoriumi vaikai labai susidomėjo. Tai buvo pamoka, kuri ne tik suteikė nemažai žinių, bet ir sudarė galimybę pajusti muzikos džiaugsmą. Visada mokiniai laukia tokių netradicinių pamokų tarsi švenčių.
 
 
Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
atstovė ryšiams su visuomene
 
Iš tarptautinės konferencijos „žemyniečiai“ grįžo su gražiais apdovanojimais Spausdinti

     Spalio 18 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko tarptautinė konferencija “Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.
     Joje dalyvavo ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos, Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojos, atstovai : mokyklos direktorius Romualdas Grilauskas, vyresnioji biologijos mokytoja Giedrutė Skorupskienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja Daiva Daunoravičienė. Dalyvius pasveikino Vilniaus universiteto Botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila , Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius, Švietimo ir mokslo vyriausioji specialistė Aušra Birietienė.
     Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais buvo pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų geroji patirtis, kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui.
    Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stendinis pranešimas, parengtas mokytojos Daivos Daunoravičienės, savo informatyvumu ir estetiškumu išsiskyrė iš 23 mokyklų parengtų stendinių pranešimų , todėl mokytoja buvo apdovanota Padėkos raštu.
    Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojams buvo įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštai, organizatorių ir rėmėjų atminimo dovanos bei VU Botanikos sodo specialieji prizai- medelių ir vaiskrūmių sodinukai.
    Panevėžio „Žemynos“ progimnazija be Švietimo ir mokslo ministerijos Padėkos rašto dovanų gavo šviesiąją magnoliją bei mokyklų edukacinių erdvių 2018m. konkurso nugalėtojų lentelę. Tai jau ne pirmas apdovanojimas progimnazijai Mokyklų edukacinių erdvių konkurse. Iš to matyti, kad „Žemynos“ progimnazijoje edukacinėmis erdvėmis rūpinamasi nuolat.
 
 
Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
atstovė ryšiams su visuomene
 
Thursday 18 October 2018
Panevėžio „Žemynos" progimnazijos baseine vyko tradicinės Dariaus Grigalionio taurės plaukimo varžybos Spausdinti

Tuesday 16 October 2018
Buvęs mūsų progimnazijos mokinys Ignas Janeliūnas tapo konkurso "Lietuvos Maximalistai" 2018 metų skatinamosios stipendijos pažangumo kategorijoje laimėtoju Spausdinti

     Buvęs mūsų progimnazijos mokinys Ignas Janeliūnas tapo konkurso "Lietuvos Maximalistai" 2018 metų skatinamosios stipendijos pažangumo kategorijoje laimėtoju. Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ globėja – Švietimo ir mokslo ministerija. Programos sumanytojas – prekybos tinklas „Maxima“ .Programostikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų. Pažangumo kategorijoje galėjo laimėti mokinys, kurio nepertraukiamai tris metus iš eilės visų mokomųjų dalykų trimestrų ar pusmečių balai buvo įvertinti tik 10 balų. Šių puikių mokymosi rezultatų Ignas pasiekė besimokydamas „Žemynos“ progimnazijoje! Sveikiname ir linkime kuo didžiausios sėkmės tęsiant mokslus J.Balčikonio gimnazijoje.


Friday 12 October 2018
Mokiniams rudens atostogos – spalio 29 d. – lapkričio 2 d. Pamokos prasidės lapkričio 5 d. (pirmadienį). Spausdinti
Eiti į puslapį       >>  
Ieškoti Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane

[ ]

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija. Ramygalos g. 99, Panevėžys.