Darbo skelbimas

       Reikalingas kiemsargis nuo 2021-08-25

       Darbo krūvis – 1 etatas
       Darbo grafikas – 6 darbo dienų savaitė,  pirmadienis-penktadienis 6.00 – 13.00 val., šeštadienis 7.00-12.00 val.

       Reikalavimai:
       Be žalingų įpročių, gebėti savarankiškai planuoti darbą, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
       Darbo pobūdis: žolės pjovimas vejapjove, sodo traktoriumi, trimeriu;  teritorijos švaros užtikrinimas, savalaikis ravėjimas, šlavimas, sniego valymas, takų atkasimas;  želdinių formavimas, augalų priežiūra.

       Kreiptis į atsakingą asmenį  tel. 8 630 055 70

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Darbo skelbimas

       Tarptautinis mokymo ir mokymosi tyrimas Teaching and Learning International Survey
       TALIS 2018 Ataskaita

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentavimas išjungtas įraše

Kviečiame nuomoti mokyklos sporto salę:

       krepšinio, futbolo, tinklinio, rankinio treniruotėms
       1 val. kaina-15,00 Eur,
       (mokama budėtojui prieš įeinant į salę, išrašomi apskaitos dokumentai), kamuolius atsinešti
liepos mėn. darbo dienomis 8.00-18.00 val.
       rugpjūčio mėn. darbo dienomis 8.00-16.00 val.
       grupei –vienas persirengimo kambarys; dušinėse yra karštas ir šaltas vanduo.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Kviečiame nuomoti mokyklos sporto salę:

       1. Mokinių vasaros atostogų metu Liepos 1 – rugpjūčio 29 dienomis mokykla dirba 5 dienų darbo savaitę 6.00-18.00 valandomis.
       2. Mokykla pasirašė sutartį su UAB „Apsaugos komanda“ nuo liepos 1 dienos dėl uždaros teritorijos Ramygalos g.99 apsaugos
        Gerb. sportuojantys, jaunime ,mikrorajono gyventojai,
       Prašome nesilankyti mokyklos teritorijoje kai užrakinti teritorijos vartai. Mums rūpi turto: sporto aikštyno įrangos apsauga, siekiame užtikrinti tinkamą priežiūrą. Sportinėje bazėje siekiame tvarkos ir švaros bei nepageidaujame: gyvūnų teritorijoje vedžiojimosi, nepilnamečių būriavimosi tamsiu paros metu, važinėjančių motorinėmis transporto priemonėmis po dirbtinės dangos futbolo aikštę, bėgimo taku, šuolio į tolį sektoriumi; dangos ir apsauginių tinklų, žiūrovų kėdučių niokojimo. Ypač kenkėjiškai elgiamasi mini futbolo aikštelėje.
       3. Saugiai sportuoti sporto aikštyne kviečiame darbo valandomis.
       Dėl kainų užsiėmimams, treniruotėms dirbtinės dangos futbolo aikštėje ir mini futbolo aikštelėje kreiptis į sportinės bazės, tel. 8 630 055 60, mokyklos budėtojus mokyklos , tel. 8 630 055 73, administraciją tel. 8 630 05578.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše

       5-8 klasių mokinių Lietuvos biologijos miesto etape 7a klasės mokinė Gabija Maldutytė užėmė III vietą. Sveikiname!

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše

Pagrindinio ugdymo I dalies programos pažymėjimų teikimo šventė

       Birželio 23 dieną net 68 aštuntokams skambėjo paskutinis skambutis. Mokyklos direktoriaus V. Vilučio, direktoriaus pavaduotojos A. Petrauskienės, septintokų, pirmųjų mokytojų, tėvų sveikinimai paskatino susimąstyti apie laiką, praleistą „Žemynoje“, ir įgytas žinias, kurios, pasak direktoriaus, padės siekti ateities svajonių. Perskaitytas aštuntokų testamentas, padėkota auklėtojoms R. Bulovienei, D. Daunoravičienei ir Ž. Staniulienei, visiems mokytojams. Prasmingo jums kelio.

 

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Pagrindinio ugdymo I dalies programos pažymėjimų teikimo šventė

Netradicinio ugdymo diena Žalvario parke

       Birželio 21 dieną 6c klasės mokiniai praleido netoli Molėtų įkurtame Žalvario parke. Šeštokai dalyvavo ekologijos, istorijos, geografijos, sporto ir kitų dalykų integruotame užsiėmime. Pamatė, kaip nereikalingi daiktai gali būti išradingai panaudoti. Vadovai skatino mokinius domėtis ekolologija, daugiau laiko praleisti gamtoje, o ne virtualiame pasaulyje. Smagūs žaidimai, rungtys, patyriminės užduotys, tokią karštą dieną, žinoma, nepraėjo ir be maudynių. Gera buvo vėl kartu keliauti, pamatyti, sužinoti, patirti.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Netradicinio ugdymo diena Žalvario parke

6-7 klasių mokinių dovana aštuntokams

       „Gėlių mandalos“

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše 6-7 klasių mokinių dovana aštuntokams

Tradiciniai žaidimai

       Birželio 18 dieną netradicinio ugdymo dienos metu 5a, 5b, 5c klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos“. Tai kultūros paso programos siūloma išvažiuojamoji edukacija, kurios autorius etnografijos specialistas, Klaipėdos krašto folklorinio ansamblio „Martvežiai“ vadovas Jonas Kavaliauskas. Penktokams buvo džiugu po ilgo nuotolinio mokymo laikotarpio pagaliau susitikti akis į akį mokyklos kieme ir medžių paunksmėje ne tik išgirsti, bet ir patiems išbandyti muzikos instrumentus, kuriuos piemenukai patys lengvai pasigamindavo iš augalų. Edukacijos pabaigoje kiekvienas penktokas gavo dovanų po „birbynę“, kuriomis buvo linksma patriukšmauti. O kur dar tradiciniai žaidimai! Visos valandos buvo per maža, kad vaikai išbandytų vadovo siūlomus žaidimus ir jų priemones: ūžynes, vilkelius, botagą, kojūkus, ratus ir t. t. Kiek galima sugalvoti žaidimų, kurie lavina ir patikrina vikrumą, lankstumą, gudrumą, jėgą su paprasčiausia lazda? Jei jie tokio patyriminio mokymosi metu įgytas žinias panaudos, tai vasara praeis ne veltui. Šiuolaikiniams vaikams verta priminti, jog galima linksmai žaisti ne tik internete, bet suorganizuoti susitikimą lauke, kaip darydavo tėvai ir seneliai.

Paskelbta temoje Naujienos | Komentavimas išjungtas įraše Tradiciniai žaidimai

Įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai

Paskelbta temoje Be kategorijos | Komentavimas išjungtas įraše Įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai