Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokinių sėkmė tarptautiniame piešinių ir dailės darbų konkurse „Šiuolaikinė madona“
    Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuotame tarptautiniame piešinių ir dailės darbų konkurse „Šiuolaikinė madona“, skirtame Motinos dienai, 11- 15 metų amžiaus grupėje mūsų progimnazijos 7b klasės mokinė Arūnė Dačiolaitė užėmė II vietą. Mergaitės dailės mokytoja Loreta Šaulianskienė.
    7a klasės mokiniui Kristupui Paškevičiui (mokytoja Loreta Šaulianskienė) ir 6c klasės mokiniui Kasparui Breimeriui (mokytoja Lina Paužuolienė ) šiame konkurse skirtos nominacijos už kūrybiškumą.
    Džiaugiamės jaunųjų dailininkų ir jų mokytojų sėkme.

„Olimpis 2020 – Pavasario sesija

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarai įrašui yra išjungti

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarai įrašui Šios dienos „Sekundėje“ mūsų progimnazijos jaunosios kūrėjos, 8b klasės mokinės Elingos Kriukaitės kūryba. Kurti mergaitę paskatino lietuvių kalbos mokytoja Aušra Vaitkienė. yra išjungti

Šiemet  neturėjome galimybės surengti tradicinės  geriausių skaitytojų apdovanojimo šventės. Nusiminti neverta, nes tikrų knygos draugų turėjome ir šiais mokslo metais. Smagu, kad šiemet labai daug skaitė pirmokai. Dažniausiai bibliotekos duris varstė 1a klasė (mokytoja Lina Grigalienė).  Geriausiu skaitytoju  jau ketvirtus metus iš eilės išrenkamas ir Knygų karaliumi skelbiamas  4b klasės mokinys Domas Milaševičius, o Knygų karaliene tapo 2c klasės mokinė Ema Padelevičiūtė. Sveikiname Emą, Domą ir visus knygos draugus! Linkime ir ateityje neprarasti paprastos, nuoširdžios , tyros draugystės su knyga!

Paskelbta temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai | Komentarai įrašui yra išjungti

Paskelbta temoje Mokinių kūryba, Naujienos | Komentarai įrašui Išsiilgę vasaros, norėdami kuo greičiau ją prisikviesti pas save, pirmokai visą savaitę rašė laiškus, piešė, spalvino, dailino, kūrė kompozicijas iš jau spėjusių sužydėti spalvingiausių žiedelių yra išjungti

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarai įrašui Nuotolinių technologijų (mitybos) pamokų rezultatai. Kviečiame virtualiai paskanauti… yra išjungti

Paslaugos emocinės sveikatos stiprinimui

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarai įrašui yra išjungti

Paroda skirta Motinos dienai “ Šiuolaikinė madona“

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarai įrašui Paroda skirta Motinos dienai “ Šiuolaikinė madona“ yra išjungti

Gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – Lietuvoje vyksta akcija ,,Lietuva skaito“. Skaito ir ,,Žemynos“ mokiniai. Ypač smagu dalintis skaitymo džiaugsmu nuotoliniu būdu su draugais. Facebook’e Panevėžio „Žemynos“ progimnazija Negailėkit patiktukų originaliausiai nuotraukai. Jos autorių mokytoja Liudmila žadėjo paskatinti.

2020 m. Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas