Apie susitikimą su VMI specialiste

Sausio mėn. mūsų mokykloje lankėsi Panevėžio apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento vyriausioji specialistė Astra Kiškienė, kuri 2 – 4 klasių mokiniams pravedė netradicinę pamoką „Ekonomika kaip pagalvių mūšis”, papasakojo apie Valstybinę mokesčių inspekciją ir mokamus mokesčius.
Šios pamokos metu mokiniai sužinojo, kuo skiriasi komunaliniai mokesčiai nuo mokesčių valstybei, kokios yra mokesčių rūšys. „Pagalvių mūšio“ metu mokiniai suprato, kaip juda pinigai. Pagalvės simbolizavo mokamus valstybei mokesčius ir kokios sritys iš tų mokesčių finansuojamos.
Po nuotaikingo ir smagaus pagalvių mūšio mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus „Mokesčiai kiškių mieste”, kurie dar labiau atskleidė, kodėl svarbu mokėti mokesčius.
Edukacinio užsiėmimo pabaigoje vyr. specialistė Astra dar kartą priminė svarbiausią informaciją apie mokesčius, uždavė klausimus ir aktyviausius apdovanojo prizais.
Dėkojame gerb. Astrai už bendradarbiavimą ir džiaugiamės, kad mūsų mokiniai žinos, kokie yra „tikrieji“ mokesčiai ir kodėl reikia juos mokėti.


LaimutėStanevičienė, karjeros specialistė