Edukacinė išvyka į Miežiškius

Prasminga edukacine išvyka į Miežiškius pirmojo pusmečio pabaigą pažymėjo 7c klasės mokiniai. Vadovaujami klasės auklėtojos Rūtas Radvilienės ir talkinami Luko, Beno, Viltės mamų, Austėjos, Simo, Arno tėčių mokiniai dalyvavo edukaciniame meduolių dekoravimo ir kepimo užsiėmime. Kalėdinių žaisliukų muziejuje susipažino su jų darymo rankomis istorija ir technika, buvo nustebinti kolekcijos gausos, spalvų, buvo smagu išgirsti, kad kolekcija nuolat pasipildo naujais žaislais. Mokiniai pasidžiaugė sniegu ir medžio skulptūromis Karalių slėnyje. Įsitikino, kad mažame miestelyje gali laukti tiek įdomių dalykų. Belieka įspūdžius susisteminti atliekant iš anksto gautas lietuvių kalbos, anglų kalbos užduotis.