Kelionė į žiemos pasaką

Gruodžio mėnesį, kai dar buvo daug gražaus sniego, 7b klasės mokiniai keliavo į Kauną ir Kauno rajoną ir džiaugėsi gražios žiemos vaizdais. Pirmiausia aplankėme Kauno IX forto muziejų ir pasivaikščiojome po jo požemius, sužinojome permainingą ir tragišką jo šimto metų istoriją, neatsiejamą nuo visos Lietuvos istorijos. Vėliau vykome Į Kauno rajone esantį Raudondvario dvarą, kur buvome nustebinti nepaprasto apsnigto parko ir Kalėdoms papuoštos dvaro teritorijos vaizdo. Dvare dalyvavome edukacinėje programoje „Žemės atmintis”. Jos rezultatas – ne tik žinios apie gintaro kilmę, savybes, gavybą, bet ir gintarinė apyrankė, kurią patys pasigaminome ir kuri tapo kalėdine dovana sau arba artimiesiems. Linksmoji ekskursijos dalis -čiuožinėjimas atviroje Raudondvario čiuožykloje ir pasivaikščiojimas po žiemos šventėms pasipuošusį Kauną.