Šiaurės šalių literatūros savaitė

Lapkričio 14–20 d. Šiaurės ir Baltijos šalyse vyko tradiciniai Šiaurės šalių literatūros skaitymai. Mūsų mokyklos biblioteka šiemet tradiciškai prisijungė prie šios garsinį skaitymą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją puoselėjančios akcijos, kurios tema „Gamta Šiaurėje“. Į šiaurietiškai papuoštą ir žvakių šviesos nušviestą skaityklą rinkosi antrokai klausytis Gilaz Serup paveikslėlių knygos „Jei sutiktum lokį“. Po skaitymų kalbėjomės, piešėme, dalinomės atsineštų žaislų istorijomis. Aštuntokai jėgas išbandė viktorinoje „Ką žinai apie Šiaurės Europos šalis?“ Nugalėtoja tapo 8a klasė.
     Tokios skaitymo šventės skatina bendrauti, pažinti Šiaurės šalių literatūrą, dalintis skaitymo džiaugsmu.