Pažintis su Panevėžiu

Lapkričio 14 d. 5- 8 klasių mokiniai skubėjo į Laisvės aikštę, kur jų laukė „Vilties” progimnazijos istorijos būrelio nariai. Mokiniams buvo išdalinti žemėlapiai, su kuriais jie ieškojo istorijos objektų. Susiskirstę į grupeles mokiniai QR kodo skaitytuvu surasdavo klausimus, atsakydavo į juos ir keldavo į Padlet programėlę. Mokiniai susipažino su St. Petrausko skulptūra, Atgimimo ąžuolu, atminimo lenta „Laisvę Lietuvai”. Įdomu buvo geltona servetėle simboliškai nuvalyti J. Miltiniui batus, prisiminti Panevėžio gimtadienio datą, sužinoti, kaip Panevėžyje yra įamžintas J. Balčikonio vardas. Birutės gatvėje mokiniai ant medžio pakabino raktus, tikėdami, jog jie bus jų sėkmės raktai. Edukacinę kelionę organizavo „Vilties” progimnazijos istorijos mokytoja Vitalija ir istorijos būrelio nariai. Smagu, kad „Žemynos” progimnazijos istorijos mokytoja Irena Norkūnaitė ieško įdomesnių formų, kad mokiniai geriau pažintų gimtąjį miestą Panevėžį.

Categories: Pamokos kitaip