„Namai – kuriuose visada laukia”

Gegužės 12 d. progimanazijoje įvyko tradicinis koncertas, skirtas Šeimos dienai – „Namai, kuriuose visada laukia”. Dėl pandemijos 2 metus koncertas nevyko, todėl ypač džiugu šiais metais matyti, kaip gausiai susirinko į aktų salę mokinių tėvai, seneliai ir globėjai, pasiilgę gyvo bendravimo ir norintys pasidžiaugti, kad vaikai sugrįžo į normalų ugdymą ir vėl puikiai šoka, dainuoja ir vaidina. Koncerto metu pasirodė vokaliniai ansambliai „Dainorėliai”, „Jaunystė”, „Muzikavimo studija”, (vadovė mokytoja E. Jurgėlienė), 1c ir 4a klasių mokiniai, šoko liaudiškų šokių grupė „Žemynėlė”, šokių grupė „Vanduo”, šiuolaikinių šokių grupė „Rido” (vadovė R. Rakašienė). Vaikams svarbiausi žmonės – šeimos nariai, todėl renginio vedėjų ir dainų žodžiai priminė, kad šeimoje turi būti reikalingi, vertinami ir mylimi visi: nuo mamytės iki senelio, o didžiausia laimė yra turėti namus, kuriuose visada mūsų laukia.

Categories: Renginiai