Paskutinės metų varžybos – Lietuvos čempionatas

2021m. gruodžio 16-18 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos plaukimo 25 m baseine čempionatas. Panevėžio „Žemynos“ komandai šios varžybos buvo gausios asmeninių pasiekimų, Lietuvos rekordų ir gerų rezultatų.
    Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas tuo metu dalyvavo Pasaulio plaukimo čempionate, todėl komanda turėjo verstis be jų pagalbos. Tačiau mūsų jaunimas „ne iš kelmo spirtas“, kovojo atkakliai ir pasiekė puikių rezultatų, buvo pagerinti 8 Lietuvos rekordai:
    Arnas Augustinavičius Lietuvos rekordus iki 15 m gerino du kartus nuotoliuose 100 m ir 50 m krūtine;
    Rokas Jazdauskas Lietuvos rekordą iki 17 m nuotolyje 50 m peteliške;
    Vytė Gelažytė Lietuvos rekordą iki 15 m nuotolyje 400 m kompleksinis plaukimas.
    Žemynos vaikinų komanda: Rokas Jazdauskas, Kristupas Trepočka, Adomas Gatulis, Matas Činga pasiekė rekordą iki 17 m estafetiniame plaukime 4×200 m laisvu stiliumi.

II vieta 200m. kompleksu,

Adomas Gatulis   II vieta 400m. kompleksu.

Deividas Kazilas   III vieta 100m. l/st,

Merginų komanda: Beata Jakštaitė, Morta Kulikauskaitė, Vytė Gelažytė, Austė Backevičiūtė II vieta estafete 4x100m kombinuotai,
    Vaikinų komanda: Rokas Jazdauskas, Matas Činga, Deividas Kazilas, Tomas Navikonis užėmė I vietą estafetėje 4×100 m laisvu stiliumi. Kita Žemynos komanda: Tomas Lukminas, Artem German, Kristupas Trepočka, Matas Činga užėmė II vietą estafetėje 4×100 m kombinuotai. Estafetėje 4×200 m II vietą užėmė Deividas Kazilas, Tomas Navikonis, Tomas Lukminas, Aleksas Savickas.
    Bendroje Lietuvos čempionato geriausiųjų plaukikų įskaitoje, pagal dviejų rungčių FINA reitingo taškus Aleksas Savickas užėmė antrą vietą o Tomas Navikonis užėmė trečią vietą.