Lietuvos plaukimo federacijos komandinės taurės varžybos

Lapkričio 12-13 d.Vilniuje vyko LPF komandinės taurės plaukimo varžybos. Jose dalyvavo 10 komandų.
    Panevėžio Žemynos komanda iškovojo II-ąją vietą, nors iki I vietos, trūko labai nedaug. Apmaudu, bet dalyvaujant ne stipriausios sudėties Žemynos komandai , teko nusileisti Kauno plaukimo mokyklos komandai, kuri surinkusi 246 taškus užėmė pirmą vietą. Žemynos komanda su 233 taškais užėmė antrą vietą, aplenkusi trečią vietą užėmusią Vilniaus MSC komandą 176 taškai.
    Šiose varžybose puikiai pasirodė: Aleksas Savickas užėmęs dvi pirmas vietas ir vieną antrą. Jis pagal pasiektus rezultatus buvo pripažintas geriausiu varžybų plaukiku. Geriausių plaukikų rikiuotėje pagal varžybose užimtas vietas ir reitingo taškus: 2 vietoje Jokūbas Keblys, 3 vietoje Andrius Šidlauskas, 4 vietoje Deividas Kazilas. Žemynos komandai daugiausiai taškų pelnė: Aleksas Savickas-33, Deividas Kazilas- 30, Vytė Gelažytė – 28, Andrius Šidlauskas – 24, Jokūbas Keblys – 21. Plaukikus varžyboms ruošė treneriai: Mintara Labanauskienė, Žilvinas Ovsiukas, Aivaras Šaulianskas.