Pirmą kartą šiais metais balandžio 14 dieną G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekoje „Jaunųjų kūrėjų tribūnos NEVĖŽIS” apdovanojimų ceremonija vyko nuotoliniu būdu

Pasak projekto vadovo Arno Simėno, „Jaunųjų kūrėjų almanache 2020” atspausdinta 78 jaunųjų talentų kūryba iš 16 mokymo įstaigų. Leidinyje ir mūsų progimnazijos mokinių Austėjos Ivoškaitės, Jono Dilko, Mingailės Šliažaitės, Ievos Gvergždytės, Mantės Mackevičiūtės, Kamilės Arcimavičiūtės, Elingos Kriukaitės kūryba. Ypač džiugu, kad 6c klasės mokinė MILDA ZIGMANTAITĖ tapo laureate ir buvo apdovanota „SIDABRINIO NEVĖŽIUKO” nominacija – diplomu ir asmenine dovana. Padėkota ir kuriančius mokinius atradusioms mokytojoms Liudmilai Putauskienei, Aušrai Vaitkienei ir Daliai Liorančienei.

Categories: Mokinių kūryba