Kovo 14-oji Tarptautinė matematikos diena

Kovo 14-ąją pasaulyje minima skaičiaus Pi diena. Pi(π) – iracionalusis skaičius, kurio apytikslė reikšmė yra 3,14 („3/14” datos formate „mėnuo/diena”). Skaičius pi reiškia apskritimo ilgio ir skersmens santykį.
  UNESCO Generalinės konferencijos 40-oje sesijoje Paryžiuje paskelbta, kad kovo 14-oji laikoma Tarptautine matematikos diena.

Sveikiname visus, kuriems patinka matematika, su Tarptautine matematikos diena, o ypatingai tuos 5-8 klasių mokinius, kurie matematiką mokosi aukštesniuoju lygiu.

Penktokus: Gugytę Liuciją, Židonytę Aistę, Adomavičiūtę Kamilę, Entkų Rytį, Gludkinaitę Gabiją, Martinaitytę Martyną, Milaševičių Domą, Vitkutę Mariją, Juknaitę Pauliną, Kakanytę Liepą, Kazlauską Luką, Masiliūnaitę Adrianą.

Šeštokus:Karvelytę Gretą, Kiškytę Kamilę, Kvedaravičiūtę Pauliną, Mikelevičių Vilių, Mikšionį Mindaugą, Glušenkov Maksim, Kulkovaitę Godą, Staškūnaitę Rugilę, Žebrytę Agotą, Kuchalskį Beną, Zelenauskaitę Deimantę.

Septintokus:Barzdaitę Godą, Samulionytę Danielę, Finevičiūtę Godą, Milinauskę Upę, Petrauską Luką, Stepuką Matą, Juzikėną Algį, Kaušylaitę Godą, Leikutę Miglę, Zykų Gerdą.

Aštuntokus: Backevičiūtę Austę, Starkų Saidą, Valicką Arną, Dirdaitę Ūlą, Gugį Matą, Makajoraitę Kamilę, Merkį Justą, Nakčerį Deividą.

5 – 8 klasių mokiniai savo darbus skiria matematikos dienai:

Čia aš – π

Simetrija mūsų vaizduotėje

Ornamentai iš antspaudų, gautų skritulį dalijant į lygias dalis

Kuriame geometrines figūras naudodami PAINT programą (5 kl.)

Categories: Renginiai