Lietuvių klabos dienos

Kiekvienais metais vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. „Žemynos” progimnazija pritaria šiai iniciatyvai ir atsižvelgdama į esamą situaciją mokinius ir jų tėvelius nuotoliniu būdu kviečia dalyvauti šiose veiklose:

5 klasių mokiniai dalyvauja piešinių parodoje „Spalvingas lietuvių tautosakos pasaulis”,
     6 klasių mokiniai dalyvauja fotografijų parodoje „Skaitymo džiaugsmas”,
     7 klasės mokiniai kuria pateiktis parodai „Gražiausi aforizmai apie kalbą”,
     8 klasės mokiniai varžosi Zoom platformoje viktorinoje „Pasaulis į dangų,žodis į širdį”.

Apie reikalavimus, darbų pristatymą ,datas informuoja lietuvių kalbos mokytojos. Konkursui pateiktus darbus skelbsime mokyklos svetainėje ir Focebook puslapyje (galėsite ir jūs būti vertintojai). Tikimės,kad šiomis edukacijomis stiprinsime lietuvių kalbos prestižą,mokymosi motyvaciją,skatinsime bendruomenę gražiam tikslui – gimtosios kalbos pagerbimui.