KVIEČIAME DALYVAUTI DIDŽIAUSIOJE NUOTOLINĖJE PAMOKOJE LIETUVOJE „MOKONOMIKA“

2021 m. sausio 21 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. kviečiame visus 5-8 klasių mokinius, tėvus, mokytojus dalyvauti „Swedbank“ iniciatyva organizuojamoje finansinio raštingumo ir verslumo nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“, kuri bus transliuojama www.swedbank.lt/mokonomika
       Į pamoką 5-8 klasių mokinius registruoja matematikos mokytojos, todėl individualiai registruotis nereikia.
       Skirtingoms moksleivių amžiaus grupėms pritaikytas pamokas ves 24 įvairių sričių mokytojai bei ekspertai, kurie pasakos apie kūrybą, pilietiškumą, tvarumą, ekonomiką, asmeninius finansus, ateities profesijas ir dar daugiau. Sužinosite, kaip susidraugauti su pinigus nešančiais aitvarais, kalbėsime apie ateities profesijas, maisto (ne)švaistymą ir savanorystę. Dar mokysimės taupyti ir aiškinsimės, kodėl dalį pinigų protinga investuoti. O svarbiausia – viskas linksmai ir su lašeliu magijos.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.