Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime knygas bibliotekoms.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis prie arbatos puodelio ir nepamirškime tų, kuriems šiuo metu knygų labiausiai trūksta. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos vaikams.

Naujų knygų laukia ir mūsų mokyklos biblioteka! Knygas iki sausio 6d. galite atnešti į mokyklos biblioteką. Reikalingiausių knygų sąrašas:

LABIAUSIAI REIKALINGŲ KNYGŲ SĄRAŠAS

Įrašas paskelbtas temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.