Patyriminės veiklos 3b klasėje

Lapkričio 17d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vyko Jaunųjų tyrėjų diena.
        3 b klasės mokinukai džiaugsmingai dalyvavo netradicinės dienos veiklose „Smagūs tyrinėjimai, bandymai, eksperimentai“. Vaikų laukė klasės laboratorija, kurioje visi galėjo atlikti eksperimentus „ Išmatuok lašo ilgį“, „Keliaujantis vanduo“, „ Difuzija popieriuje“. Mokiniai pildė stebėjimo lapus, komentavo, ar pavyko atlikti eksperimentus, apibendrino tyrimo išvadas.
        Dalyvaudami patyriminio ugdymo veiklose, vaikai įgijo naujų dalykinių žinių, patobulino savo asmenines ir bendrąsias kompetencijas. Svarbiausias veiklų tikslas – sudominti mokinius STEAM, pažadinti norą tirti ir kurti – pasiektas.
        Šių veiklų metu vaikai ne tik atliko eksperimentus su vandeniu, spalvomis, bet ir bandė atspėti eksperimento rezultatą, mokėsi įsivertinti savo darbą.

3b klasės mokytoja Palmyra Šimaitienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.