Panevėžio Beržų ir „Žemynos“ progimnazijų mokytojai lapkričio 17 dieną skyrė nuotoliniam projekto „Lyderių laikas 3” mokyklų lyderystės iniciatyvų renginiui „Patirtinio mokymo(si) galimybės“. Dalyviai užsirašė savo lūkesčius, diskutavo, dirbo įvairiais metodais grupėse, apibūdino savo patirtis ir maloniai nustebo, įsitikinę, kiek daug patyrė ir sužinojo. Ypač sudomino patirtinio mokymosi ratu ir „apversto“ mokymosi koncepcija. Dėkojame mokyklos administracijai ir renginio vedėjai JULIJAI LADYGIENEI už galimybę praplėsti patirtinio mokymosi suvokimą.

Categories: Lyderių laikas 3