Vokiečių kalbos savaitės „Ö kaip öko?“ darbų virtuali paroda

Spalio 19-23 d. Lietuvoje vyko Vokiečių kalbos savaitės „Ö kaip öko?“ renginiai.
        Pagrindiniai šių metų Vokiečių kalbos dienų akcentai buvo tvarumas, ekologija, kūrybiškumas. Vokiečių k. pamokų metu su mokiniais aiškinomės, kas yra tvarumas, kalbėjome apie tai, kaip gyventi tvariai ir ekologiškai, ką daryti ar ko nedaryti, kad prisidėtume prie „žalesnės“ kasdienybės. Mokiniai labai aktyviai dalyvavo virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Kreativ und ökologisch“. Jie kūrė iš ilgai neyrančių medžiagų plastiko, metalo ir stiklo, iš popieriaus ir kartono daiktus, kurie galėtų būti buityje praktiškai panaudojami antrą kartą. Mokiniai aktyviai dalyvavo geriausių darbų rinkimuose, o jų autoriai apdovanoti saldžiais prizais ir padėkomis.

Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA),  Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Vokiečių kalbos mokytojos Audronė ir Vitalija

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.