Mokyklos bendruomenės žiniai:

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga buvo paskelbtas 5-8 klasių mokinių dailyraščio konkursas
„Dailus raštas akį glosto“

Džiugu, kad mokykloje yra daug dailiai rašančių mokinių. Šiemet savo rašto pavyzdžius pateikė net 60 mokinių. Dalyvių skaičius kasmet didėja. Nors konkurse dominuoja mergaitės, bet sulaukėme ir keleto berniukų raštų pavyzdžių. Puoselėti rašymą ranka elektronikos ir klaviatūrų amžiuje yra nepaprastai svarbu. Siekimas rašyti tvarkingai ugdo daugelį asmens charakterio bruožų: pastabumą, dėmesingumą, susikaupimą, tvarkingumą, estetinį skonį. Be to, ir mokytojams į rankas paimti dailiai parašytą darbą yra daug maloniau, negu prikeverzotą ir sunkiai įskaitomą.
     Tęsdami nacionalinio dailyraščio konkurso „Rašom!“ tradicijas, toliau puoselėjame ir skatiname dailiai rašančius mokinus. Kadangi konkursą organizuojant koją pakišo karantinas, todėl tik dabar galime paskelbti nugalėtojus. Mokyklos bendruomenės nariai pakankamai aktyviai atidavė balsus už labiausiai patikusį raštą. Apibendrinus rezultatus, nugalėtojomis pripažintos šios mokinės:

Gabija Šatėnaitė-6a kl.(55 balsai)I vieta
     Augustė Nuobaraitė-8c kl.(52 balsai)I vieta
     Rugilė Ismailovaitė-7b kl.(49 balsai)II vieta
     Morta Kulikauskaitė-7c kl.(43 balsai)II vieta
     Elzė Vasilevičiūtė-8a kl.(37 balsai) III vieta
     Agnė Galentaitė-8c kl.(34 balsai) III vieta

Sveikiname nugalėtojas! Džiugu, kad net trys aštuntokės yra nugalėtojų sąraše!

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Dalia Liorančienė

2020-06-09

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.