Nacionaliniame konkurse “ Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ „žemyniečiams“ trečioji vieta

„Keramikos studijos“, vadovaujamos dailės mokytojos metodininkės Loretos Šaulianskienės, mokiniai dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro organizuojamame kasmetiniame nacionaliniame konkurse   „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija.“ Šiais metais konkurse dalyvavo 1243 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5–12 klasių mokinių kūryboje įprasminama dramatiška XX a. Lietuvos istorija: tremtys, Holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, 1991 m. sausio įvykiai.
     7a klasės mokinių  Ievos Gvergždytės, Tomos Kraujalės, Kristupo Paškevičiaus kompozicija „Įšalusi atmintis“ maketų kategorijoje laimėjo 3-iąją vietą.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.