Gerb. tėveliai,

TAIP NUOSTABIAI pakvimpa kartais žemė,
Nors pavasaris dar miega pumpuruos,
Nors dar juodos šakos šnekasi neramios,
Kad pailgo laukti vasaros kaitros…

Sulaukėme pavasario, laukiame vasaros, tačiau širdyje ir aplinkoje mums neramu. Pasaulyje pandemija, mūsų šalyje karantinas, mokyklose nuotolinis mokymas. Būkime drausmingi ir pakantūs vieni kitiems, nepasiduokime panikai ir neieškokime kaltų šioje situacijoje. Pabūkime daugiau šeimoje, pasidomėkime kaip sekasi mūsų vaikams mokytis ir bendrauti su draugais. Pasidomėkime vaikų polinkiais ir poreikiais. Būkime visi gerai nusiteikę nugalėti užklupusią nelaimę.
   Nuo kovo 30-tos dienos pradedame nuotolinį mokymą. Visiems mums naujovė, todėl mes visi būsime mokiniai. Linkiu visiems supratingumo!
   Visi matėte kaip tvarkomės mokykloje: įrenginėjame naujas edukacines erdves, poilsio zonas, atnaujiname aktų salę, modernizuojame kompiuterinę įrangą, gražiname aplinką ir kt.
   Ačiū Jums, kad prisidedate paremdami mokyklą, skirdami savo pajamų mokesčio dalį. Dėkoju tiems tėveliams ir jų giminaičiams, kurie jau pervedė paramą. Kviečiu ir kitus prisidėti.
Būkite sveiki laukdami šv. Velykų ir karantino pabaigos.

Pagarbiai
Direktorius Vidmantas Vilutis

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.