Įsimintina Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio šventė

   Trims Panevėžio “Žemynos” progimnazijos mokinėms- Austėjai Kavoliūnaitei, Aelitai Entkutei, Unei Prakapaitei- ir jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Aušrai Vaitkienei ilgam įsimins Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas, nes, mergaitėms tapus tarptautinio 5-12 klasių mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso “Trisdešimt metų kartu su laisve” laureatėmis, jos ir jas konkursui rengusi mokytoja buvo pakviestos į iškilmingą renginį, vykusį Kauno įgulos karininkų ramovėje.
   Sužavėjo šventės aplinka: Kauno įgulos karininkų ramovė yra įsikūrusi 1937 metais statytame pastate, didingai atrodančiame iš išorės ir dar didingiau
viduje.
   Įspūdį paliko graži, turtinga, turininga šventinio renginio programa, kurią parengė Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokiniai bei jų garbingi svečiai. Joje dainos, šokiai, eilės, apie valstybę, laisvę, demokratiją, apie pareigą, atsakomybę, ištikimybę Lietuvai. Joje ir tarptautinio konkurso laureatų apdovanojimai.
   Esame dėkingos Kovo 11- osios gimnazijai (vienintelei Lietuvoje turinčiai tokį gražų ir daug įpareigojantį vardą ) už įgyvendintą idėją ne vieniems, o kartu su visos Lietuvos kūrybingiausiais mokiniais švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias ir savo gimnazijos vardo suteikimo 20- ąsias metines. Dėkingos už dėmesį, svetingumą, objektyvumą vertinant konkursinius darbus. Buvo labai iškilminga, gražu, įdomu, prasminga. Nebuvome konkurentės- jautėmės jaukiai.

   Aušra Vaitkienė,
   Panevėžio”Žemynos” progimnazijos
   lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
   atstovė spaudai

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.