Lietuvių kalbos dienų renginiai progimnazijoje

Lietuvių kalbos dienų renginiai progimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyksta vasario 16 – kovo 11 dienomis. Vienas iš renginių – viktorina šeštų klasių mokiniams „Ką mums kalba lietuvių tautosaka?“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui, vyko kovo 3 dieną skaitykloje. Tautos išmintis ir galia slypi jos patirtyje, kuri šimtmečiais iš kartos į kartą perduodama per tautosakos perlus. Viktorinos metu buvo galima pasitikrinti, kaip šiuolaikiniai vaikai šią išmintį supranta ir perima. Užduotims atlikti buvo pasitelktos informacinės technologijos – kompiuteriai ir planšetės. Renginio pradžioje skatinamaisiais prizais buvo apdovanoti dešimt šeštokų, sukūrusių įdomiausią šiuolaikinę sakmę, tris geriausias sakmes perskaitė jų autoriai. Linksmą viktoriną, padedami aktyvios palaikymo komandos, laimėjo 6a klasės mokiniai.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.