Mokytojų tarybos posėdis kitaip

Norisi dirbti tik gerai, kai posėdžiai įkvepia degti ir nebijoti sudegti. Būtent toks Mokytojų tarybos posėdis, skirtas pirmojo pusmečio rezultatams išanalizuoti ir kitai svarbiai mokyklos veiklai aptarti, „Žemynos“ progimnazijoje vyko vasario 5d.
   Šis posėdis visus mokytojus maloniai nustebino. Ir ne tik todėl, kad jis vyko naujoje, gražiai, moderniai įrengtoje mokyklos skaitykloje, bet ir dėl to, kad po pamokų mokytojų laukė kava, arbata, pyragėliai . Atėjome kaip į šventę- be baimės, be įtampos. Pajutome mokyklos administracijos dėmesį, pagarbą. Jaukiai sėdėjome grupelėmis prie staliukų, jausdami, kad esame ne konkurentai, o partneriai ir tik visi kartu draugiškai dirbdami galime pasiekti dar geresnių rezultatų.
   Būtent taip organizuoti posėdžiai sustiprina bendruomeniškumo jausmą, o tvirta bendruomenė leidžia lengviau spręsti problemas ir judėti siekiamo tikslo link.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.