Mokyklos meninio skaitymo konkursas

Sausio 22d. mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas lietuvių poeto Alfonso Nykos- Niliūno 100- osioms gimimo metinėms paminėti.
    Konkurso dalyviai ir jų draugai, atvykę į konkursą, dramos būrelio narių buvo supažindinti su Alfonso Nykos- Niliūno gyvenimu, kūryba.
    Visi skaitovai į renginį atvyko pasiruošę, ne tik gerai išmokę tekstus, bet ir gebantys juos perteikti jausmingai, tinkama intonacija.
   Konkurso nugalėtojais tapo 7a klasės mokinė Toma Kraujelė (mokytoja Dalia Liorančienė ) ir 8b klasės mokinys Tarvydas Vėdaras (mokytoja Liudmila Putauskienė ). Šie moksleiviai atstovaus mūsų mokyklai miesto mokinių meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.