„Be stiprios valios nebūna didelio talento“
                                                                       (O. De Balzakas)

Penktadienį, sausio 10 dieną, „Žemynos progimnazijoje šurmuliavo būrys vaikų, susirinkusių į tradicinį Mokinių tarybos organizuojamą konkursą „Talentų šou“.
   Šiame konkurse dalyvavo ne tik „Žemynos“, bet ir „Vyturio“ bei „Ąžuolo“ progimnazijų atstovai. Dviejų valandų trukmės renginyje mokiniai demonstravo savo talentus: šoko, grojo gitara, dūdele, skambino pianinu, atliko savo kūrybos ir žinomų autorių dainas. Talentingus atlikėjus palaikė gausus būrys sirgalių. Konkurso dalyvius vertino garbi komisija: fotografas E. Vitas, 2016 m. X Faktoriaus dalyvis P. Drabulas, reperis ir dainų kūrėjas Erikas „Erkė“, Ignas Janeliūnas-Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo Reikalų Tarybos narys ir Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio MSIC regioninės jaunimo politikos koordinatorius.
   Konkurse prizines vietas laimėjo: pirmąją – „Žemynos“ progimnazijos mokinės M. Šliažaitė ir U. Lukoševičiūtė, antrąją- „Žemynos“ progimnazijos mokinė M. Švenčianaitė, trečiąją – „Vyturio“ progimnazijos mokinys- M. Zakarevičius.
   Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis, o I-III vietų laimėtojai – taurėmis.

A. Petrauskienė,
   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.