Kalėdos visus palies

Prieš gražiausias metų šventes “Žemynos” progimnazijoje organizuojami du tradiciniai renginiai – koncertas tėvams, seneliams ir visai mokyklos bendruomenei “Kalėdos visus palies” bei adventinė popietė mokyklos mokytojams. Susirenkama į šias šventes ne tik pasigrožėti spalvingais pradinukų šokiais, pasiklausyti širdį virpinančio mokinių choro dainų skambesio, į kurį šį kartą įsiliejo ir dainavimo mokytojos, meno vadovės Editos Jurgėlienės balsas, bet ir atgaivinti dvasinių vertybių prieš šv. Kalėdas. Pavyzdžiui, prisiminti, jog dovanoti išmokstama, turime dovanoti be jokio išskaičiavimo, o kiekvienos dovanos šaltinis – gerojo Dievo širdis. Apie vertybes kalbėjo ne tik “Literatūrinio teatro”būrelio mokinių vaidinimo vaizdai ir žodžiai, bet ir mokyklos direktoriaus Vidmanto Vilučio, tikybos mokytojos Laimutės Stanevičienės, jaunųjų mokyklos skautų, mokytojų, mūsų svečio Panevėžio katedros kunigo Rimanto Kauniečio mintys. Adventinė popietė mokytojams buvo pratęsta echnologijų kabinete, kur vaišinomės atsineštais adventiniais patiekalais, sveikinome vieni kitus, išsiskirstėme pakilios nuotaikos, linkėdami vieni kitiems linksmų švenčių ir gerų ateinančių metų.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė

Apdovanojęs vaikus dovanomis, Kalėdų senelis?užsuko ir pas mokytojus. Juk ir jie buvo labai geri. ?

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.