7a klasės išvyka į Kauną

Gruodžio 17 d. 7a klasės mokiniai su matematikos mokytoja Rita Buloviene ir istorijos mokytoja Žana Staniuliene susiruošė į edukacinę išvyką, į Kauną. Netradicinėje aplinkoje, Vytauto Didžiojo karo muziejuje, vyko integruota matematikos – istorijos pamoka „Karyba priešistorinėje Lietuvoje. Matematinis laiko skaičiavimas“. Mokiniai susipažino su priešistorinės Lietuvos ginklais, jų paskirtimi, prisilietė prie gyvosios istorijos. Draugiškai dirbdami atliko jiems iš anksto paskirtas istorines ir matematines užduotis. Istorinių įvykių, faktų datas išreiškė laiko matais, nustatinėjo tūkstantmečius, šimtmečius, dešimtmečius, pažymėdami juos laiko juostoje arabiškais ir romėniškais skaitmenimis.
   Kitą dieną pamokoje, kartu su mokytojomis, aptarė, įtvirtino žinias, įsivertino. Mokiniai, aktyviai dalyvavę  netradicinėje pamokoje, patobulino bendrąsias, dalykines kompetencijas.

Matematikos mokytoja Rita Bulovienė, istorijos mokytoja Žana Staniulienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.