Įdomi ir prasminga Žinių ir saviraiškos diena

Lapkričio 27 d., Žinių ir saviraiškos dieną, „Žemynos“ progimnazijoje vyko daug netradicinio ugdymo renginių. Tai ir mokomųjų filmų peržiūra, jų aptarimai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, įvairūs konkursai, žaidimai, viktorinos, paskaitos, diskusijos.
   5a ir 5b klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamoką žaidė žaidimą „Jos didenybė raidė „K“. Burtų keliu susiskirstę į penkias komandas, penktokai atliko penkias labai skirtingas, reikalaujančias įvairiausių gebėjimų: vaizduotės, pastabumo, kūrybingumo, aktorystės, sumanumo, sugebėjimo bendradarbiauti, užduotis. Buvo gražu matyti degančias vaikų akis, jų azartą, ištiestą pagalbos ranką komandos draugui( nors jis ir iš kitos klasės).
   Mokiniams, jų žodžiais tariant, tokios netradicinės pamokos labai patinka, nes jose daug ko išmokstama nejaučiant, kad mokaisi.

Lietuvių kalbos mokytoja Aušra Vaitkienė

Įrašas paskelbtas temoje Metodikos panorama, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.