Poeto – partizano Broniaus Krivicko šimtmetį paminėjome kurdami eiles

Biržų krašto muziejus „Sėla“ organizavo respublikinį eilėraščių konkursą „Nutrupėjęs sonetas“, skirtą poeto- partizano Broniaus Krivicko- Vilniaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti.
   Šiame konkurse dalyvavo net penki mūsų progimnazijos mokiniai. Tai 7a klasės mokinė Toma Kraujelė ( mokytoja Dalia Liorančienė), 8a klasės mokinys Dovydas Levickis, 8b klasės mokinės Aelita Entkutė, Unė Prakapaitė, Beata Jakštaitė ( mokytoja Aušra Vaitkienė). Mokiniai bandė kuo tiksliau pabaigti nutrupėjusį Broniaus Krivicko sonetą bei sukurti savo ne mažiau kaip tris eilėraščius Broniui Krivickui artimomis temomis.
   Lapkričio 15 dieną konkurso dalyviai buvo pakviesti į Biržų pilyje vykusį baigiamąjį renginį, kuris buvo neįprastas, įsimintinas. Visus jaunuosius poetus konkurso organizatoriai apdovanojo Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Toma Kraujelė už savo eilėraščius pelnė net du specialiuosius prizus.
   Po renginio mokiniai apžiūrėjo Biržų pilyje įsikūrusį turtingą muziejų, kuriame daug informacinių technologijų. Jos ekspozicijų sales labai praturtina, daro patrauklias šių dienų žmogui.
   Gražią rudens dieną buvo malonu pasivaikščioti po restauruotą Širvėnos ežero tiltą- ilgiausią pėsčiųjų tiltą per ežerą Lietuvoje, aptarti gausius dienos įspūdžius.
   Konkursuose dalyvauti tikrai verta.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.