Pasaulio problemos rūpi ir mums

Antradienio popietę 5a, 5b, 6a klasės komandos dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotoje viktorinoje „Aš ir pasaulis“. Viktorinos metu mokiniai susipažino su pasaulyje egzistuojančiomis problemomis bei darnaus vystymosi tikslais. Vieni klausimai buvo lengvi, kiti vertė susimąstyti ir padiskutuoti. Mokiniai sužinojo, kad daugiausia vaikų nelanko mokyklos Afrikos žemyne, Ruandos parlamento sudėtyje yra daugiau moterų nei vyrų, partnerystė – tai vienas kito palaikymas ir bendradarbiavimas, norint pasiekti tikslą. Darni partnerystė padėjo nugalėti viktorinoje 6a klasei, antri liko 5a mokiniai, o treti – 5b mokiniai. Bendradarbiavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojos: istorijos mokytoja Irena Norkūnaitė, 5a ir 5b auklėtojos J. Petkevičienė, V. Entkuvienė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.