Nauja patirtis Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje

Rugsėjo 26 dieną 5c klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Vaidinkime su lėlėmis“ Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniuje. Užsiėmimas vyko tam skirtose patalpose. Brolių Grimų pasakai „Erškėtrožė“ pasirinkti trys  lėlių valdymo būdai – marionetės, lazdinės ir rankinės. Koordinatorė perskaitė pasaką, tada vaikai rinkosi personažus, repetavo ir vaidino žiūrovams. Jauniesiems artistams tai buvo nauja patirtis ir įdomi pamoka. Ekskursijos po muziejų metu mokiniai ne tik susipažino su eksponatais, bet ir žiūrėjo pirmą lietuvišką garsinį trumpametražį lėlių filmą, sukurtą 1938 metais. Vėliau mokiniai laiką leido aktyviai sportuodami batutų ir pramogų parke „Skypark“. Iš Vilniaus mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

Įrašas paskelbtas temoje Ekskursijos ir išvykos, Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.