Netradicinės integruotos dailės pamokos

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija dalyvauja Panevėžio miesto Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės laimėtame projekte „RENKUOSI SVEIKATĄ“, todėl mokykloje vyksta nemažai įvairių renginių,
skatinančių gyventi sveikai.
   Rugsėjo 23 d. mokykloje vyko netradicinės dailės pamokos 8a, 8c klasėse. Konsultuodamiesi su dailės mokytoja Loreta Šaulianskiene, mokiniai tekstiliniais dažais piešė improvizacijas Širdies tema ant marškinėlių . Jais pasipuošę aštuntokai, siekdami atkreipti žmonių dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveikos gyvensenos būdą, dalyvaus rugsėjo 27d. Panevėžio mieste vyksiančioje prevencinėje akcijoje „Už sveiką širdį“, skirtoje Pasaulinei širdies dienai paminėti.

Aušra Vaitkienė,
   Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
   lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,
   atstovė ryšiams su visuomene

Įrašas paskelbtas temoje Metodikos panorama, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.