Kad gyvenime lydėtų sėkmė

   Tam,kad žmogus būtų laimingas, vien dalykinių žinių neužtenka. Už jas sėkmingam gyvenimui kur kas svarbiau žmogaus išsiugdyta savitvarda, savimonė, jo socialinis sąmoningumas, sugebėjimas bendrauti su kitais žmonėmis, atsakomybės jausmas už sprendimų priėmimą.
   Kad sužinotų, kaip, kokiais metodais, kokias praktikas taikant ugdyti mokinių emocinius ir sveikos gyvensenos įgūdžius, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokytojai dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame projekte „Mokymasis būti“.
   Rugpjūčio 28d. vykusiame seminare, kurį vedė šio projekto mokymų vadovės iš Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Alma Kernytė ir Neringa Grigorjeva, mokytojai pagilino savo žinias apie socialinį, emocinį ugdymą, jo naudą mokiniams, mokytojams ir bendruomenei, apie tai, kaip socialinį, emocinį ugdymą įgyvendinti mokykloje.
   Per seminarą įvairiais aktyviais metodais mokėmės susipažinti, ieškoti bendraminčių, atpažinti emocijas, jas valdyti, įveikti įvairius iššūkius.
   Buvo įdomu, linksma ir naudinga. Ačiū šaunioms lektorėms. Daug naujo sužinojome apie savo kolegas. Seminaras suartino, suteikė daug gerų jausmų. Tikime, kad išbandyti metodai tikrai padės mokiniams geriau jaustis mokykloje, stiprins jų pilietines ir demokratines vertybes.

   Aušra Vaitkienė,
   Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
   lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,
   atstovė ryšiams su visuomene

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.