Lietuvos vaikų plaukimo čempionate – „Žemynos“ plaukikų medaliai

Birželio 20-21 d. Alytuje vyko Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas, kuriame varžėsi 2007 metais ir vėliau gimę berniukai bei 2008 metais ir vėliau gimusios mergaitės. Iš viso į varžybas susirinko 250 plaukikų ir 15 komandų.
   Čempionate „Žemynos“ komandai atstovavo 13 jaunųjų sportininkų. Sėkmingiausias čempionatas buvo Arnui Augustinavičiui, iškovojusiam šešis medalius: keturis aukso, vieną sidabro ir vieną bronzos. Jis pagal trijų rungčių reitingo taškus užėmė antrąją vietą varžybų geriausių plaukikų dešimtuke.
   Aštuntoji vieta geriausių plaukikų dešimtuke atiteko kitai „Žemynos“ sportininkei Augustei Jakštaitei. Ji iškovojo keturis medalius: tris aukso ir vieną bronzos.
   Čempionato prizininkais taip pat tapo Milda Zigmantaitė, Greta Šadauskaitė ir Domantas Labanauskas.
   Žemynos komanda, kurią sudarė A. Jakštaitė, M. Zigmantaitė, A. Augustinavičius ir D. Labanauskas, sėkmingai pasirodė ir estfetiniuose plaukimuose. Kompleksinėje estafetėje 4×50 metrų komanda užėmė pirmąją vietą, o estafetėje 4×50 metrų laisvuoju stiliumi trečiąją vietą.
   Pagal iškovotų medalių statistiką, „Žemyna“ komandų rikiuotėje užėmė pirmąją vietą.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.