Edukacinė išvyka į Kauną

Ankstyvą birželio 19 – osios rytą visi 6a klasės mokiniai su gera nuotaika išvykome į edukacinę išvyką. Lankėmės Kauno IX forte. Edukacinės pamokos metu susipažinome su Kauno tvirtovės istorija. Nuotraukų ekspozicija byloja, kokius baisius išgyvenimus teko patirti žmonėms sovietų ir nacių okupacijų metu. Lankėmės požeminėse susisiekimo galerijose, susipažinome su buvusiomis artilerijos pabūklų ir įgulos pozicijomis, artilerijos ginkluote. Išvydome IX forto įgulos naudotą geriamojo vandens šulinį, amunicijos sandėlius, artilerijos pabūklų ir įgulos slėptuvę. Pagilinome savo istorines žinias.
   Išvyką baigėme smagiomis, aktyviomis pramogomis Jump Space – batutų parke. Pasimėgavę neprilygstamu aukštų šuolių ir skrydžių džiaugsmu laimingi grįžome į namus.

Rita Bulovienė

Įrašas paskelbtas temoje Ekskursijos ir išvykos, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.