Karjeros diena

Birželio 4d. 1 – 4 klasių mokiniams buvo kitokia nei įprastai, nes vyko ne pamokos, o įvairios veiklos , skirtos susipažinti su profesijomis „Karjeros diena“. Mokytojos tą dieną laba išradingai suplanavo veiklas: vieni mokiniai vyko į G. Petkevičaitės – Bitės viešąją biblioteką susipažinti su bibliotekininko darbu, 1b kl. mokiniai keliavo į Molainių žirgyną susipažinti su žirgininko ir vet. gydytojo darbu; 3 – okai lankėsi Darbo rinkos mokymo centre ir Priešgaisrinėje tarnyboje, 2 – okai susipažino su darbu Centriniame pašte.
   3c klasės mokiniai į svečius pasikvietė Austėjos mamytę, kad ji supažindintų su juvelyro profesija, papasakotų apie papuošalų gaminimą, naudojamas medžiagas ir priemones. Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo, o smagiausia ir įdomiausia buvo tai, kad patys galėjo pasigaminti papuošalą – suverti apyrankę. Net ir patys nekantriausi mielai kibo į darbą ir su didžiausiu susikaupimu stengėsi sukurti kuo gražesnį papuošalą. Klasėje girdėjosi tik karoliukų ridinėjimas ant suolų. Ši veikla visiems labai patiko, mokiniai džiaugėsi savo darbeliais ir buvo labai dėkingi Austėjos mamytei už netradicinę pamoką.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.