„Žemynos“ baseine – projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

Panevėžio miesto mokyklų antrų klasių mokiniai kasmet dalyvauja projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projekto metu jie išmoksta ir plaukti, ir būti atsargūs prie vandens bei vandenyje.
   Šiais mokslo metais rudenį ir pavasarį „Žemynos“ baseine mokėsi plaukti Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Beržų, Vilties, Vyturio, Alfonso Lipniūno, Mykolo Karkos, Šaltinio ir „Žemynos“ progimnazijų mokiniai. Plaukimo pamokas lankė 465 mokiniai. Juos plaukimo abėcėlės ir įgūdžių mokė „Žemynos“ plaukimo trenerės Gitana Kemėšienė, Židrūnė Budrienė, Guoda Jonelytė, Aistė Marapolskienė, Mintara Labanauskienė, Raminta Kralikaitė ir Zita Kralikaitė.
   Gegužės 24 d. „Žemynos“ baseine VšĮ „Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras“ vykdė projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2019“ baigiamojo renginio pirmąją dalį. Joje dalyvavo komandos iš Pakruojo, Radviliškio, Mažeikių, Kėdainių, Ignalinos, Šilalės, Šiaulių. Panevėžio miestui atstovavo dvi Kazimiero Paltaroko gimnazijos komandos. „Žemynos“ progimnazijos plaukikės dalyviams pademonstravo kompleksinį plaukimą, o mažieji plaukikai plaukė estafetę 8×25 m laisvu stiliumi. Renginio šūkis – „Svarbu dalyvauti“, tad ir laimėtojai buvo visi.
   Renginio dalyvius sveikino Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, bendrovės „Maxima LT“ atstovai, Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Tomas Pakštys. Renginio dalyviams apdovanojimus įteikė pasaulio čempionas Simonas Bilis.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.