Jaunųjų „Žemynos“ plaukikų startai

   Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos baseine birželio mėnesio 5 dieną vyko pačių mažiausiųjų plaukikų Atviros „Žemynos“ plaukimo pirmenybės, skirtos vaikų gynimo dienai paminėti. Jose sulaukėme svečių iš Pasvalio ir Rokiškio miestų. Jaunieji plaukikai varžėsi trijose amžiaus grupėse , tai 2009, 2010, 2011 metų gimimo ir jaunesni sportininkai. Vaikai turėjo plaukti 50 m nuotolį peteliške, 50 m nugara, 50 m krūtine, 50 m laisvu stiliumi ir 100 m kompleksiniu būdu. Susirinko daug tėvelių stebėti varžybas, palaikyti ir padrąsinti savo vaikus.
   Ant apdovanojimų pakylos rikiavosi ir pasipuošė įvairių spalvų medaliais mūsų miesto jauniausieji plaukikai. Tai Magdė Kulikauskaitė, Ugnė Bolinskaitė, Gediminas Konderauskas, Aironas Adomavičius, Vėjas Šiupinys, Dovydas Mačiulis, Dovydas Bazilius, Justinas Jukna, Andrej Pavelok.
   Vyresnių plaukikų grupėse po kelis apdovanojimus iškovojo Domas Vilimas, Simonas Bilis, Evita Aleliūnaitė, Elzė Gatulytė, Dovydas Miškinis, Emilija Kuzminaitė, Dovydas Kaziela, Paulina Gelumbauskaitė, Modestas Čepukas, Simonas Kirsnys, Meda Klokmanaitė, Motiejus Gatulis, Ugnė Bolinskaitė, Benas Tamoševičius, Lukas Steponaitis, Danas Budrevičius ir Arminas Orda.
   „Žemynos“ komanda iškovojo pirmąją vietą plaukdama estafetiniame plaikime 4 x 50 m laisvu stiliumi ir savo varžovus paliko toli už nugaros.
   Jauniausius plaukikus varžybosms ruošė plaukimo treneriai Gitana Kemėšienė, Židrūnė Budrienė, Mintara Labanauskienė, Zita Kralikaitė, Aistė Marapolskienė, Jūratė Klimavičienė, Rita Kondrotaitė ir Aivaras Šaulianskas.
   Patys jauniausieji plaukikai turi daug noro ir ryžto siekti tokių aukštų rezultatų kaip mūsų miesto geriausias pasaulio plaukikas Danas Rapšys. Jis yra puikus pavyzdys vaikams, kaip atkakliu, sunkiu ir pasiaukojančiu darbu, savo valios ir ištvermės pastangomis galima pasiekti labai aukštų rezultatų. Tikime, kad jauniesiems plaukikams ateityje pavyks pasiekti gerų rezultatų.

   Varžybų vyriausia teisėja Jūratė Klimavičienė

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.