Panevėžio „Žemynos“ plaukikai- Lietuvos jaunučių plaukimo pavasario pirmenybių čempionai

Gegužės 03-04 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos  jaunučių plaukimo pavasario pirmenybės. Dalyvavo 19 komandų iš visos Lietuvos. Džiugu, kad jau antrą kartą šį sezoną pavyko tapti čempionais. Atskirose rungtyse čempionais ir prizininkais tapo Ieva Vilimaitė (100m nuotolyje nugara- I vieta, 400 m,100 m ir 50 m nuotoliuose laisvu stiliumi-II vieta), Modestas Revaitis (200 m nuotolyje nugara- I vieta, 200 m nuotolyje kompleksinio plaukimo rungtyje- II vieta ),Morta Kulikauskaitė (200 m nuotolyje kompleksinio plaukimo rungtyje ir 200 m nuotolyje krūtine- III vieta), Matas Činga (400 m nuotolyje laisvu stiliumi – II vieta) , Vytė Gelažytė ( 200m nuotolyje kompleksinio plaukimo rungtyje- II vieta), Austė Backevičiūtė (100m nuotolyje peteliške- II vieta). Estafetiniuose plaukimuose 4x100m kombinuotoje rungtyje 4x100m laisvu stiliumi mergaitės (I. Vilimaitė, M. Kulikauskaitė, V. Gelažytė, A. Backevičiūtė) abu kartus iškovojo II vietą, berniukai (M. Revaitis, R. Skrebė, M. Činga, A. Gatulis) 4×100 kombinuotoje rungtyje užėmė III vietą ir 4x100m laisvu stiliumi rungtyje (M. Činga, A. Gatulis, A. Remeika, M. Revaitis) – II vietą. Džiaugiamės. Sveikiname sportininkus ir dėkojame treneriams už puikiai paruoštą komandą.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.