LIETUVOS VAIKŲ PLAUKIMO VASAROS PIRMENYBĖSE- TRETI

Š. m. gegužės 24-25 dienomis Kaune vyko Lietuvos vaikų (M-2008-10 m. g. ir B-2007-09 m. g.) plaukimo vasaros pirmenybės. Jose dalyvavo 23 komandos iš visos Lietuvos. Panevėžio „Žemynos“ komandai teko rimtai pakovoti dėl 3-čios vietos taurės. Didžiausią indėlį renkant taškus įnešė Arnas Augustinavičius tapdamas čempionu 100m nuotolyje krūtine ir 50m nuotolyje laisvu stiliumi bei užėmęs 2 vietą 200m nuotolyje kompleksinio plaukimo rungtyje ir 3 vietą 100m nuotolyje laisvu stiliumi. Šauniai plaukė ir mergaitės. Augustė Jakštaitė užėmė 2 vietą- 100m nuotolyje nugara, 3 vietą- 200m nuotolyje laisvu stiliumi, kituose nuotoliuose liko 4-ta, 5-ta . Milda Zigmantaitė 100m nuotolyje peteliške ir 50m nuotolyje laisvu stiliumi užėmė 3-čią vietą. Verta paminėti ir Domantą Labanauską, kuris du kartus liko 4-tas. Po keletą taškų pelnė Isaak Extezarreta, Evita Aleliūnaitė, Elzė Gatulytė, Urtė Vinskevičiūtė. Arnas Augustinavičius buvo išrinktas geriausiu plaukiku varžybų reitinge. Sveikiname treneres Ž. Budrienę ir G. Kemėšienę.

Įrašas paskelbtas temoje Baseino galerija, Baseino naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.