Sportas džiugina, grūdina, vienija

Birželio 3d. „Žemynos“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai rinkosi ne į kabinetus, o į mokyklos stadioną, nes čia vyko tikra sporto šventė.
   Sportavo visi: nuo mažiausių pirmokėlių iki didžiausių aštuntokų. Nuo mokinių neatsiliko ir mokytojai priešaky su mokyklos direktoriumi Vidmantu Vilučiu bei direktoriaus pavaduotoju Arūnu Gabrilavičiumi.
   Renginiui pasirengta kruopščiai: erdvioje stadiono futbolo aikštėje, suskirstytoje į mažesnes aikšteles, vienu metu vyko net keletas skirtingų rungtynių. Vieni žaidė futbolą, kiti mėtė kamuolius į lankus, treti stengėsi kuo greičiau įveikti komandinės estafetės užduotis. Netrūko džiugių emocijų, sveiko nuovargio, bičiuliško palaikymo. Matydama tiek daug sportuojančių vaikų ir saulė spindulių negailėjo- kartu su mokiniais kamuolį ridinėjo.
   Puikią sporto šventę mokyklai padėjo organizuoti VšĮ Futbolo akademija „Panevėžys“, vadovaujama direktoriaus Dariaus Butkaus. Šios akademijos treneriai teisėjavo vykusiose futbolo rungtynėse, o šventės pabaigoje pradinių klasių komandoms dovanojo po futbolo kamuolį. Vyresniųjų klasių komandos buvo apdovanotos diplomais ir rašymo priemonėmis.
   Diena be pamokų, bet kiek daug ko pasimokyta: susikaupimo, ištvermės, komandinio darbo, pasitikėjimo savo jėgomis, nepasiduoti, jei nepasisekė, džiaugtis laimėjus. O laimėjome visi šventės dalyviai- juk sportas grūdina kūną ir dvasią.

Aušra Vaitkienė,
    Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
    lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
    atstovė ryšiams su visuomene

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.