Pasibelsk į knygos širdį

Jau tapo tradicija kasmet rengti geriausių pradinių klasių skaitytojų apdovanojimo šventę. Šiemet į rytmetį „Pasibels į knygos širdį“ susirinko patys geriausi mokyklos bibliotekos ir knygos draugai. Padėkos raštais ir knygomis buvo apdovanoti 1 c klasės mokinė Ema Padelevičiūtė, 2c klasės mokinys Nojus Klišys, 3a klasės mokinė Marta Skudaitė ir jau trečius metus iš eilės pačiu geriausiu skaitytoju išrenkamas 3b klasės mokinys Domas Milaševičius. Šventę pagyvino mokyklos skaitovų konkurso nugalėtojai Delija Lesauskaitė , Maksimas Glušenkovas ir jaunieji šešėlių teatro aktoriai. Vadovaujami mokytojos metodininkės Marijos Ramelienės jie suvaidino R. Kiplingo pasaką „Kodėl banginio gerklė siaura“.
   Mintimis apie malonumą skaityti dalinosi mokyklos direktorius Vidmantas Vilutis ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Bernadickaitė. Smagu, kad vis dar yra mokinių, kurie beldžiasi į knygos širdį.

Įrašas paskelbtas temoje Bibliotekos naujienos/ skelbimai, Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.