Šeimos dienos koncertas – laukiamas renginys „Žemynoje“

Kaip valdyti valstybę, vardu šeima? Šeima – tai sodas. Jei jis mylimas ir prižiūrimas, tai duos puikių vaisių. Tokios ir panašios mintys nuskambėjo  gegužės 16 dieną koncerto, skirto tarptautinei Šeimos dienai, metu. Jau keli metai iš eilės mokinių tėvai, globėjai, giminaičiai kviečiami į linksmą ir turiningą popietę „Žemynos” progimnazijos salėje. Mokiniai su malonumu parodė artimiesiems, ką išmoko neformalaus švietimo grupėse, dainų ir šokių ansambliuose. Koncertavo vokaliniai ansambliai, vadovaujami mokytojos E. Jurgėlienės, šokėjus paruošė mokytoja R. Rekašienė, pasirodė vaikų, grojančių okulėlimis, grupė, kuriuos šiais metais subūrė mokytoja R. Jurkienė, susirinkusius sveikino ir linksmino literatūrinio teatro būrelio, kurios vadovė mokytoja L. Žukauskienė,  nariai. Dar vieną kartą pasidžiaugėme proga suburti ir suartinti mokyklos ir šeimos bendruomenes.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.