BAIGĖSI „OLYMPIS- 2019 PAVASARIO SESIJA“

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja edukaciniuose „OLYMPIS“ konkursuose ne tik Rudens, bet ir Pavasario sesijoje.
       2019 metų konkursų ,,Olympis“ Pavasario sesijoje (kovo mėn. 1-31d.) dalyvavo daugiau nei 28 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų bei 45 2-8 klasių dalyviai iš Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijos.
       Rezultatai: 9 medaliai, 112 pirmo, antro ir trečio laipsnio diplomų, 11 padėkų mokiniams, 7 pažymėjimai mokytojams.
     Medalius gavo šie mokiniai: Domas Milaševičius, 3b klasė, Liucija Gugytė, 3a klasė, Nojus Klovas, 5a klasė, Samanta Abariūtė, 2b klasė, Matas Šležas, 2b klasė, Tijus Janonis, 2b klasė, Vakarė Butrimė, 2b klasė, Eidminas Šatas, 2b klasė, Iveta Trimbelytė, 2b klasė.
      Pavasario sesijoje dalyvavo šių klasių mokiniai: 2b klasė- 21mokinys, 3a klasė-3 mokiniai, 3b klasė-3 mokiniai, 4c klasė- 1 mokinys, 5a klasė -4 mokiniai, 5b klasė-1 mokinys, 5c klasė-5 mokiniai bei 7-8 klasių mokiniai.
       Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą konkursuose „Olympis-2019 Pavasario sesija“: Daivai Čižienei, Zitai Budrienei, Ritai Bulovienei (matematika), Rūtai Radvilienei (anglų kalba), Irenai Norkūnaitei (istorija), Ligitai Buraitienei (2b klasės pradinio ugdymo mokytojai) bei mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus.

L. Bernadickaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 2019-05-17

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.